Program přednášek

úterý 20. 10. 2020
Sál A - pavilon P
9:00 - 9:30
Slavnostní zahájení veletrhu
10:00 - 10:30
Univerzita Palackého v Olomouci
10:35 - 10:55
Ostravská univerzita
11:00 - 11:30
Vysoké učení technické v Brně
11:35 - 11:55
Mendelova univerzita v Brně
12:00 - 12:20
UNILINK - Poradenské centrum pro vysokoškolské studium ve Velké Británii
12:25 - 12:45
ŠKODA AUTO VYSOKÁ ŠKOLA, o.p.s.
12:50 - 13:10
Studium v Austrálii
13:15 - 13:35
Národní pedagogické informační centrum
13:40 - 14:00
Study in the USA
14:05 - 14:25
TERMÍN K DISPOZICI
Sál B - pavilon P
9:15 - 9:35
University of New York in Prague
9:40 - 10:20
České vysoké učení technické v Praze
10:25 - 10:55
Masarykova univerzita
11:00 - 11:30
Univerzita Karlova
11:35 - 11:55
Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně
12:00 - 12:20
Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava
12:25 - 12:45
Univerzita Pardubice
12:50 - 13:00
Vysoká škola obchodní v Praze, o.p.s.
13:05 - 13:15
Prague College
13:20 - 13:40
Vysokeskoly.cz
13:45 - 14:05
Na co se zeptat, než si vyberu školu
středa 21. 10. 2020
Sál A - pavilon P
9:10 - 9:30
Study in the USA
9:35 - 9:55
University of New York in Prague
10:00 - 10:30
Univerzita Palackého v Olomouci
10:35 - 10:55
Ostravská univerzita
11:00 - 11:30
Vysoké učení technické v Brně
11:35 - 11:55
Mendelova univerzita v Brně
12:00 - 12:20
UNILINK - Poradenské centrum pro vysokoškolské studium ve Velké Británii
12:25 - 12:45
Vysoká škola chemicko-technologická v Praze
12:50 - 13:20
Vysoká škola ekonomická v Praze
13:25 - 13:45
Vysoká škola finanční a správní, a.s.
13:50 - 14:20
Dům zahraniční spolupráce, Campus France
Sál B - pavilon P
9:10 - 9:30
ŠKODA AUTO VYSOKÁ ŠKOLA, o.p.s.
9:35 - 9:55
Univerzita obrany v Brně
9:40 - 10:20
České vysoké učení technické v Praze
10:25 - 10:55
Masarykova univerzita
11:00 - 11:30
Univerzita Karlova
11:35 - 11:55
Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně
12:00 - 12:20
Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava
12:25 - 12:45
Univerzita Pardubice
12:50 - 13:10
Studium v Austrálii
13:15 - 13:25
Vysoká škola obchodní v Praze, o.p.s.
13:30 - 13:50
Národní pedagogické informační centrum
čtvrtek 22. 10. 2020
Sál A - pavilon P
9:10 - 9:30
ŠKODA AUTO VYSOKÁ ŠKOLA, o.p.s.
9:35 - 9:55
University of New York in Prague
10:00 - 10:30
Univerzita Palackého v Olomouci
10:35 - 10:55
Ostravská univerzita
11:00 - 11:30
Vysoké učení technické v Brně
11:35 - 11:55
Mendelova univerzita v Brně
12:00 - 12:20
UNILINK - Poradenské centrum pro vysokoškolské studium ve Velké Británii
12:25 - 12:55
Vysoká škola ekonomická v Praze
13:00 - 13:10
Vysoká škola obchodní v Praze, o.p.s.
13:15 - 13:35
Študuj v Bratislave
13:40 - 14:00
Vysokeskoly.cz
Sál B - pavilon P
9:20 - 9:30
Prague College
9:35 - 9:55
Univerzita obrany v Brně
10:00 - 10:20
Univerzita Pardubice
10:25 - 10:55
Masarykova univerzita
11:00 - 11:30
Univerzita Karlova
11:35 - 11:55
Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně
12:00 - 12:20
Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava
12:25 - 12:55
Univerzita Hradec Králové
13:00 - 14:00
NEWTON College, a.s.
pátek 23. 10. 2020
Sál A - pavilon P
9:25 - 9:55
Veterinární a farmaceutická univerzita Brno
10:00 - 10:30
Univerzita Palackého v Olomouci
10:35 - 10:55
Ostravská univerzita
11:00 - 11:30
Vysoké učení technické v Brně
11:35 - 11:55
TERMÍN K DISPOZICI
12:00 - 12:20
UNILINK - Poradenské centrum pro vysokoškolské studium ve Velké Británii
12:25 - 12:35
Vysoká škola logistiky
12:40 - 13:00
TERMÍN K DISPOZICI
Sál B - pavilon P
9:20 - 9:30
Vysoká škola obchodní v Praze, o.p.s.
9:35 - 9:55
ŠKODA AUTO VYSOKÁ ŠKOLA, o.p.s.
10:00 - 10:20
University of New York in Prague
10:25 - 10:55
Masarykova univerzita
11:00 - 11:30
Univerzita Karlova
11:35 - 11:55
Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně
12:00 - 12:20
Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava
12:25 - 12:45
TERMÍN K DISPOZICI
13:00 - 13:30
Závěrečná schůzka vystavovatelů

Program Pedagogického centra

úterý 20. 10. 2020
Pedagogické centrum - pavilon P
9:00 - 9:20
České vysoké učení technické v Praze
9:25 - 9:45
Národní pedagogické informační centrum
9:50 - 10:10
Ostravská univerzita
10:15 - 10:35
ODBORNÁ PŘEDNÁŠKA
10:40 - 11:00
Univerzita Karlova
11:05 - 11:25
ODBORNÁ PŘEDNÁŠKA
11:30 - 11:50
Masarykova univerzita
11:55 - 12:15
Povinné minimum pro budoucí studenty a studentky vysoké školy
12:20 - 12:40
Mendelova univerzita v Brně
12:45 - 13:05
Univerzita obrany v Brně
13:10 - 13:30
Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava
13:35 - 13:45
Campus France
středa 21. 10. 2020
Pedagogické centrum - pavilon P
9:00 - 9:20
Ostravská univerzita
9:25 - 9:45
Národní pedagogické informační centrum
9:50 - 10:10
Vysoké učení technické v Brně
10:15 - 10:35
ODBORNÁ PŘEDNÁŠKA
10:40 - 11:00
Univerzita Karlova
11:05 - 11:25
ODBORNÁ PŘEDNÁŠKA
11:30 - 11:50
Univerzita Palackého v Olomouci
11:55 - 12:15
Povinné minimum pro budoucí studenty a studentky vysoké školy
12:20 - 12:40
Mendelova univerzita v Brně
12:45 - 13:05
Masarykova univerzita
13:10 - 13:30
Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava
čtvrtek 22. 10. 2020
Pedagogické centrum - pavilon P
9:00 - 9:20
Univerzita obrany v Brně
9:25 - 9:45
Národní pedagogické informační centrum
9:50 - 10:10
Ostravská univerzita
10:15 - 10:35
ODBORNÁ PŘEDNÁŠKA
10:40 - 11:00
Univerzita Karlova
11:05 - 11:25
ODBORNÁ PŘEDNÁŠKA
11:30 - 11:50
Univerzita Palackého v Olomouci
11:55 - 12:15
Povinné minimum pro budoucí studenty a studentky vysoké školy
12:20 - 12:40
Masarykova univerzita
12:45 - 13:05
Veterinární a farmaceutická univerzita Brno
13:10 - 13:30
Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava
13:35 - 13:55
Studium v USA
pátek 23. 10. 2020
Pedagogické centrum - pavilon P
9:00 - 9:20
Univerzita Hradec Králové
9:25 - 9:45
ODBORNÁ PŘEDNÁŠKA
9:50 - 10:10
Ostravská univerzita
10:15 - 10:35
ODBORNÁ PŘEDNÁŠKA
10:40 - 11:00
Univerzita Karlova
11:05 - 11:25
Povinné minimum pro budoucí studenty a studentky vysoké školy
11:30 - 11:50
Univerzita Hradec Králové
11:55 - 12:15
Vysokeskoly.cz
12:20 - 12:40
Studium v USA
Login